Статті клініки Dr Estet Vel

Біоідентичні пелети — що це і які побічні ефекти бувають?

Хто з нас хоч раз в житті не стикався з апатією, проблемою браку життєвих сил, нездатністю концентруватися на чому-небудь, дикою втомою, роздратованістю і зниженням сексуального інтересу? Припускаємо, що таких людей немає, або їх настільки мало, що можна на пальцях однієї руки перерахувати.

І ось що цікаво. Перше, що спадає нам на думку в ситуації, коли проявляються вищеописані симптоми, — «знову погода». Так, ми списуємо своє погане самопочуття на зміну пори року, на погодні умови або магнітні бурі, навіть не підозрюючи, що причина криється набагато глибше. І саме таким чином організм повідомляє нам про гормональный дисбаланс — нестачу або надлишок одного і більше гормонів.

З дефіцитом гормонів стикаються багато людей, незалежно від статі та віку. Саме тому в цій статті ми поділимося з вами, як його відновити, як сучасні технології пішли далеко вперед і як за допомогою «рисового зернятка» можна кардинально поліпшити якість життя і забути про багато проблем.

Що таке біоідентичні пелети?


Біоідентичні пелети — це гормони, що складаються з сої і ямси, і які штучно вирощені в лабораторіях. Тільки один їх склад говорить сам за себе — в них немає ні грама синтетики. Тому, потрапляючи до людського організму, вони сприймаються як свої, що, відповідно, дозволяє їм взаємодіяти тільки з потрібними рецепторами, не зачіпаючи загальний гормональний фон.

Гормональні пелети навіть не варто порівнювати з різними кремами, таблетками та уколами, представленими на ринку фармацевтики. Головна їхня перевага — повна безпека. Імпланти не завдають шкоди, навпаки, покращують самопочуття і здоров'я в цілому.

Кому потрібні біодентичні пелети?В першу чергу, пелети необхідні людям з ознаками гормонального дисбалансу та інсулінорезистентністю. А також пацієнтам із зайвою вагою, при наявності депресії, зниженому лібідо, проблемами в інтимному житті, хронічною втомою і при слабкому імунітеті.

Гормональні порушення у жінок виражаються наступними симптомами:

 • сухість шкіри, випадіння волосся, підвищена пітливість
 • слабкість, дратівливість, депресія, стомлюваність
 • зниження статевого потягу і лібідо
 • м'язова слабкість, нездатність до незначних фізичних навантажень
 • поява «рятувального кола», зайвої ваги та целюліту, який не прибирається ні тренуваннями, ні при дотриманні режиму харчування

У чоловіків дефіцит гормонів проявляється через:

 • хронічну втому
 • еректильну дисфункцію
 • збільшення ваги або нездатність набрати м'язову масу
 • зниження сексуальної активності й лібідо
 • низький кров'яний тиск

Які проблеми вирішують пелети?

Пелетотерапія застосовується в різних галузях медицини. Її активно використовують гінекологи, сексопатологи, урологи, репродуктологи та геронтологи (доктора, які спеціалізуються на якості життя і його продовженні).

Гормональні пелети biopell допомагають поліпшити пам'ять і працездатність, позбутися від зайвої ваги, налагодити інтимне життя, викреслити зі свого життя втому, забути про хронічне безсоння, прибрати целюліт. Але перед тим як встановити пелети, необхідно здати деякі аналізи.

Список аналізів, які потрібно здати перед установкою біоідентичної пелети для жінок:


 1. На 3-4 день циклу здаються гормони: ЛГ, ФСГ, естрадіол, пролактин, тестостерон загальний, тестостерон вільний, андростедіон, ДГЕА-С, 17-ОН-прогестерон, дигідротестостерон. 
 2. Загальний аналіз крові розгорнутий
 3. Біохімічний аналіз крові: АЛТ, АСТ, загальний білок, загальний білірубін, креатинін, холестерин
 4. Загальний цинк, магній, кальцій іонізований, залізо, феритин, калій і натрій, вітамін Д
 5. Загальний кортизол 
 6. ТТГ, Т4 вільний, АТПО
 7. Індекс Нома
 8. Глюкоза
 9. Інсулін
 10. Вітамін В12 
 11. Гомоцистеїн

Список аналізів для чоловіків:


 1. Тестостерон загальний, тестостерон вільний, ДГЕА-С, дигідротестостерон, ФСГ, ЛГ, естроген, простатспецифічний антиген ПСА
 2. Загальний аналіз крові розгорнутий
 3. Біохімічний аналіз крові: АЛТ, АСТ, загальний білок, загальний білірубін, креатинін, холестерин
 4. Загальний цинк, магній, кальцій іонізований, залізо, феритин, калій і натрій, вітамін Д
 5. Кортизол (здавати тільки вранці до 11.00 по слині)
 6. ТТГ, Т4 вільний, АТПО
 7. Індекс НОМА
 8. Глюкоза
 9. Інсулін
 10. Вітамін В12

Біоідентичні пелети: протипоказання і побічні ефектиЯкщо говорити про протипоказання, то їх на диво не так багато. Встановлювати пелети не рекомендується:

 • в період хронічних захворювань
 • при гострому інфаркті міокарда
 • при хронічних захворюваннях печінки 

В інших випадках можна і навіть потрібно. Звичайно, існує ймовірність побічних ефектів, але вони залежать не від препарату, а від професіоналізму лікаря, який встановлює біоідентичні пелети.

Навіть відторгнення пелет організмом і передозування пов'язані з порушенням правил установки й вважаються виключно помилкою лікаря. Також можливі побічні ефекти при неправильному догляді та при невиконанні рекомендацій після процедури.

Здоров'я — найцінніше, що є у кожної людини. Дбайте про нього, проживайте це життя якісно — для цього записуйтеся на консультацію до одних з найкращих докторів України — до фахівців клініки Dr. Estet Vel.